XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na spłatę organów w kościele. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Zgodnie z zapowiedzą, dziś odbywa się coroczne liczenie wiernych: zarówno biorących udział we Mszy św. jak i przystępujących do Komunii św. W związku z tym, aby ułatwić liczenie, prosimy o wolniejsze wychodzenie z kościoła.

3. Dziś także rozpoczynamy Tydzień Misyjny w Kościele. W naszej modlitwie różańcowej polecajmy Panu Bogu dzieło misyjne Kościoła.

4. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie codziennie o godz. 17.30, a po nim Msza św.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej, a po Mszy św. spotkanie grupy Emaus.

6. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

8. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży KSM-u.

9. W przyszłą niedzielę składka na misje. U ministrantów przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć kalendarze misyjne w cenie 5 zł.

10. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. W związku z tym na stoliku obok gazet, oraz przy wyjściu bocznym z kościoła, są wyłożone kartki na wypominki.

11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy św. Jana z Dukli numery: 6, 8, 12, 16a, 16c, 16d, 18, 18b i 20.